Domy, vily

Nemovitosti v mé nabídce

Domy, vily

Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 144 m²

Nabízím k prodeji třípodlažní řadový rodinný dům s garáží a zahradou v Kamenici nad Lipou. Dům s dispozicí 4+1 je lokalizován přímo v Kamenici nad Lipou o CP 180 m2 a pozemkem o 144 m2. Nemovitost je v původním, ale velmi zachovalém stavu, byla po celou dobu užívání pečlivě udržovaná, včetně zahrádky a v roce 2007 byla opravena střecha. V přízemí domu se nachází kotelna s elektrickým a plynovým kotlem, prádelna, spíž a garáž pro jeden automobil. V prvním patře je kuchyň s jídelnou a velmi prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžii, samostatné WC. Ve druhém patře je odpočinková část ložnice rodičů a dva dětské pokoje, přičemž z jednoho pokojů je opět vstup na druhou lodžii. Dále je zde koupelna s vanou a WC. Dům je napojen na elektřinu, plyn, městskou vodu a veřejnou kanalizaci, ohřev TUV je řešen elektrickým boilerem, ústřední topení kotlem na plyn nebo elektřinou. Velmi zajímavý dispozičně řešený rodinný dům k trvalému bydlení, popřípadě i velmi zajímavá investiční nemovitost. Veškerá občanská vybavenost v místě. V případě zájmu mě kontaktujte kdykoliv i během víkendu.

4 400 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej chalupy 220 m2, pozemek 570 m2

Prodej chalupy ve velmi klidné lokalitě v obci Drahoňov u Těmic. Chalupa je umístěná na pozemku o celkové výměře 570 m2, kde v současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Dispozice chalupy 2+kk, další místnosti možno vybudovat na půdě. Obytná plocha činí 220 m2. Na pozemku je studna, vytápění krbovými kamny a kotlem na tuhá paliva. Kanalizace veřejná. Předmětem prodeje je i materiál na dokončení domu, včetně sanity a vybavení. Dům je vhodný jak k bydlení, tak i k podnikání, kde ze stodoly je možno vybudovat dílnu, velkou garáž, popřípadě jiné prostory k podnikání. Za domem je k dispozici malá zahrádka. V obci je obchod a zastávka autobusu. Veškerá občanská vybavenost v obci Kamenice nad Lipou, která je vzdálená 7 km. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat i během víkendu.

Cena v rk

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 220 m2, pozemek 570 m2

Prodej rodinného domu ve velmi klidné lokalitě v obci Drahoňov u Těmic. Dům je umístěný na pozemku o celkové výměře 570 m2, kde v současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Dispozice domu 2+kk, další místnosti možno vybudovat na půdě. Obytná plocha činí 220 m2. Na pozemku je studna, vytápění krbovými kamny a kotlem na tuhá paliva. Kanalizace veřejná. Předmětem prodeje je i materiál na dokončení domu, včetně sanity a vybavení. Dům je vhodný jak k bydlení, tak i k podnikání, kde ze stodoly je možno vybudovat dílnu, velkou garáž, popřípadě jiné prostory k podnikání. Za domem je k dispozici malá zahrádka. V obci je obchod a zastávka autobusu. Veškerá občanská vybavenost v obci Kamenice nad Lipou, která je vzdálená 7 km. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat i během víkendu.

Cena v rk

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Rodinný dům 180 m2, pozemek 579 m2

K prodeji samostatný rodinný dům 4+kk se zahradou v klidné části obce Radouňka u Jindřichova Hradce. Dům se v současné době nachází ve výstavbě, kde disponuje podlahovou plochou 180 m2, zahrada 379 m2 a je podsklepený. Dispozice: zádveří, pokoj, prostorný obývací pokoj s přípravou na krb, WC s umyvadlem, chodba, koupelna s vanou a toaletou, obývací pokoj a kuchyň. Ze zádveří dále vedou schody do podkroví s možností případné půdní vestavby. Dům je napojený na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci. Přípojka na plyn je u domu. Ideální využití k rekreaci či k trvalému bydlení, pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat i během víkendu.

Cena v rk

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 180 m2, pozemek 702 m2

Nabízím Vám rodinný dům 5+1 v ulici Francouzkých Legií v Jindřichově Hradci, který je ve velmi žádáné a klidné lokalitě. Jedná se o dům, který je svou dispozicí vhodný k dvougeneračnímu bydlení nebo využít k investiční příležitosti. Z prvního patra lze bytovou jednotku využívat k pronájmu, jelikož dům má dva vstupy. Dům je podsklepen, částečně zateplen. Celková obytná plocha domu 180 m2, zahrada 502 m2. Dům je v původním a velice zachovalém stavu, kde nový majitelé si mohou uspořádat dispozice domu dle svého uvážení. Dispozice přízemí: zádveří, chodba, kuchyň, 2x pokoj, spíž, komora, koupelna, vstup na zahradu. Dispozice 1 patro: chodba, spíž, komora, 3x pokoj, vstup na půdu. V mezipatře se nachází 2x samostatné WC, schodiště. Dispozice podzemí: technické místnosti, garáž, kotelna Rodinný dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, obecní vodovod a kanalizace veřejná, elektřina, přípojka na plyn zavedena v domě. Vytápění domu kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů a krbovými kamny, ohřev vody zajišťuje bojler. Doporučuji osobní prohlídku, pro více informací mě kontaktujte i během víkendu.

Cena v rk

Zobrazit více
5 nemovitostí